Stosowanie leków Duspatalin, Emanera i Ziryd

Czy powinienem brać poniższe leki przepisane od różnych lekarzy tj.duspatalin-jelito drażliwe od jednego oraz po gastroskopii /odzwiernik "ziejący'/ i usg/"pęcherzyk o "wysyconej ścianie"/- nadmierna ilość żółci dostaje się do XII tnicy- Emanera+Ziryd + Kreon.Krew -amylaza 262, alfa amylaza 62, ALAT 48, ALSAT25. Czy powinienem to wszystko skonsultować powtórnie? Mam 63 lata

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wymienione leki nie wykazują interakcji pomiędzy sobą. W przyszłości sugeruję jednak informować lekarzy o poprzednich wizytach i przyjmowanych lekach - pozwoli to na uniknięcie nieporozumień.