Stosowanie leków Duspatalin, Emanera i Ziryd
Czy powinienem brać poniższe leki przepisane od różnych lekarzy tj.duspatalin-jelito drażliwe od jednego oraz po gastroskopii /odzwiernik "ziejący'/ i usg/"pęcherzyk o "wysyconej ścianie"/- nadmierna ilość żółci dostaje się do XII tnicy- Emanera+Ziryd + Kreon.Krew -amylaza 262, alfa amylaza 62, ALAT 48, ALSAT25. Czy powinienem to wszystko skonsultować powtórnie? Mam 63 lata

MĘŻCZYZNA, 31 LAT ponad rok temu
Lek. Rafał Gryszkiewicz
84 poziom zaufania
Witam, wymienione leki nie wykazują interakcji pomiędzy sobą. W przyszłości sugeruję jednak informować lekarzy o poprzednich wizytach i przyjmowanych lekach - pozwoli to na uniknięcie nieporozumień.