Stosowanie Telfexo i Apotexu jednocześnie

Został mi przepisany na kaszel i przeziębienie, lek Telfexo 120mg, czy można ten lek zażywać jeśli stale przyjmuje lek apotex 10 mg., który zawiera olzapamine ?

Witam!
Może Pani stosować te leki jednocześnie, proszę jednak dokładnie pilnować zażywanych dawek (żeby ich nie przekroczyć). Jeśli odczuwałaby Pani nadmierną senność należy odstawić Telfexo.Jest to lek objawowy i w razie niekorzystnego działania nie ma konieczności jego przyjmowania.