Stosunek analny i kilkudniowy ból odbytu

Mam bardzo krępujące pytanie. Mianowicie podczas stosunku seksualnego ze swoim mężem, jego penis zsunął się do odbytu. Wywołało to ogromny ból, który po kilku dniach przeszedł. Niestety pieczenie i czasami swędzenie utrzymuje się. Samo wejście też jest fioletowe, ale krwi po incydencie nie zaobserwowałam. Nie wiem czy ogólne zmiany wystąpiły, ponieważ nigdy nie obserwowałam wyglądu tamtych okolic przed wypadkiem. Czy objawy ustąpią, ewentualnie co mogę zrobić? Zależy mi na uniknięciu wizyty.

Witam,
jeżeli nie zaobserwowała Pani krwawienia z okolicy odbytu to ryzyko rozerwania struktur (skóra, błona śluzowa) jest niewielkie.
Ból i pieczenie które obecnie Pani odczuwa, mogą mieć związek z nadmiernym rozciągnięciem i podrażnieniem tkanek.
Jednak jeżeli dolegliwości nie ustąpią w ciągu 7dni lub nasilą się - zalecałabym jednak wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam