Stosunek przez ubranie a ryzyko ciąży

mam pytanie czzy jak uprawialam petting z chlopakiem i on miaL NAsobie spodnie a ja spodenki i poprzez ubranie wszedl kawalkiem we mnie i na spodenkach od srodka mialam biala plame to jest ryzyko ze zaszlam w ciaze

Między włóknami materiału ubraniowego jest dużo miejsca dla plemników, jeśli jest mokro.
Proponuję zadabać o skuteczne zabezpieczenie.
Pozdrawiam.