Stres, częste bóle głowy oraz anemia

Witam serdecznie mam 35lat od pewnego czasu żyje w stesie mało jem często boli mnie głowa zrobiłam badania i okazało się że mam anemie poziom żelaza bardzo niski powiedziała Pani doktor "16" moja Pani doktor chce mnie położyć do szpitala ale ja trochę się wstydzę i boję że będą mówić o mnie ze nie jem A ja po porostu nie mogę nie mam apetytu zjem trosze i czuje ze jestem pełna Jakie badania będą mi robić w szpitalu ile tam będę musiała leżeć proszę o poradę i wyczerpującą odpowiedź proszę.

Myślę, że powinna Pani zasięgnąć porady psychoterapeutycznej jeszcze przed pójściem do szpitala, bo może to rezultat niebezpiecznej kumulacji stresu. Pozdrawiam