Stwierdzono obecność przyściennych zgrubień błony śluzowej w lewej zatoce szczękowej

Witam. od 3 lat mam problem z zatokami, z tk wyszło tak : stwierdzono obecność przyściennych zgrubień błony śluzowej w lewej zatoce szczękowej ,nawiasy śluzówkowe ograniczają ujście zatoki. niewielkie przyścienne zagubienia śluzówki widoczne są również w prawej zatoce szczękowej a także w klinowej (...). Jestem prawie cały czas na antybiotykach, przeważnie biorę zinat, ale ból po tyg.powraca.Jakie lecznie najbardziej sprawdzi się w moim przypadku? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Być może konieczne bedzie wziernikowanie zatok. Proszę udać sie do lekarza otolaryngologa