Swędzące krosty pojawiające się na dłoniach

Witam.od jakiegoś czasu pojawiły mi sie na palcach lewej dłoni drobne, ledwo zauważalne krostki, ktore swędza wiec po rozdrapaniu wypływa z nich ciecz (woda,ropka?).Palce sa strasznie wysuszone, schodzi mi z nich naskórek i pojawiają sie czerwone "placki". Jakos bym to wytrzymała gdyby nie fakt, ze zaczęło sie od środkowego palca a juz przeszło na serdeczny i mały palec lewej dłoni, a dzis zauważyłam na zew.części prawej dłoni i palcu serdecznym. Prosze o radę. Dermatolog umówiony na pon!

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zaczekać na wizytę u dermatologa, bez obejrzenia zmian trudno cokolwiek powiedzieć.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.