Swędzące plamki nad pępkiem

Witam. Mam od kilku dni dwie swędzące plamki-krostki na pępkiem.Traktuję je spirytusem salicylowym i w sumie zaczynają ewidentnie znikać.Jednak od wczoraj dość uporczywie odczuwam dyskomfort w tym miejscu wewnątrz jamy brzusznej(niewielki ból,wzdęcia itp). Zażywam No-Spa i Verdin od rana ale w sumie nie przynosi ulgi...

Witam. W tej sytuacji powinien Pan zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.