Swędzenie ciała a niedoczynność tarczycy?

Mam niedoczynność tarczycy hashimoto 3 miesiące temu urodziłam syna karmię piersią od około miesiąca strasznie swędzi mnie całe ciało a zwłaszcza gdy troszkę się rozgrzeje ostatnio robiłam tsh-0,18 FT3 i FT4 były w normie proszę o szybką odpowiedź bo strasznie mnie to męczy. Maja 40 lat.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli objawy świądu nie ustępują, proszę się udać do lekarza. Świąd może być spowodowany cholestazą.