Swędzenie skóry a egzema u synka

Witam. Mojego 7 letniego syna od 3 miesięcy swędzi ucho. Był leczony dicortineffem, vaxolem, augumentinem, maścią elcom... nic nie pomogło, a po maści swędzenie zamieniło się w wielki ból. Później miał przepisany płyn robiony, nie znam składu, ale chwilowo pomógł. Na tydzień. Teraz jest od nowa wielkie swędzenie w uszach i co gorsza, dopadło i drugiego syna. Jeden z lekarzy stwierdził egzeme. Z tego co udało mi się w uchu zobaczyć to lekkie nadżerki przewodu i białe krosty. Nie wiem już co robić

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję konsultację dermatologiczną oraz laryngologiczną. Uszy powinny zostać ocenione przez doświadczonego specjalistę laryngologa.