Szansa na udanie się operacji wymiany dwóch zastawek u 64-latka

Moj przyjaciele ktory ma 64 lata ma dzis operacje na wymiane 2 zastawek jakies szanse ze operacja sie uda prosze o odpowiedzi

Witam. Ryzyko okołooperacyjne w każdym przypadku powinno być określane indywidualnie, zależy bowiem w szczególności od obecności chorób współistniejących i obciążeń pacjenta takich jak cukrzyca, niewydolność krążenia czy nerek. Biorąc pod uwagę całość populacji osób w tym wieku szansa na powodzenie operacji jest duża.