Szanse na ciążę i podejrzenie PCOS

Witam, od 8 miesięcy staram się z partnerem o dziecko niestety bezskutecznie dopiero w tym miesiącu lekarz wypisał skierowanie na progesteron a ja podejrzewam u siebie pco chodź żaden lekarz tego nie potwierdził lecz mam owłosienie wokół sutków. Czy są jakieś szanse abym zaszła w ciąże? Czy powinnam coś jeszcze z tym zrobić?

Elżbieta Rhone

Witam,
najczęściej niepłodność zaczynamy diagnozować jeśli po roku regularnego współżycia nie dochodzi do zapłodnienia. Na razie warto jeszcze trochę poczekać i dopiero za kilka miesięcy, jeśli nie zajdzie Pani w ciążę - udać się do lekarza.