Szanse na zwiększenie wzrostu u chłopaka w wieku 18 lat

Witam Mam 18 lat i jestem dość niski bo niecałe 170cm.Moje pytanie może zabrzmi trochę dziwnie ale czy mam szanse że jeszcze urosnę?Chodzi o to do jakiego wieku się jeszcze rośnie bo z drgiej strony moi rodzice nie są zbyt niscy(przenajmniej ojciec) Proszę o szybką i szczerą odpowiedz. Pozdrawiam . Mateusz

Lek. Tomasz Budlewski

Dojrzewanie u chłopców zaczyna się i kończy później niż u dziewcząt. Jest jeszcze szansa, że Pan urośnie.