Szersza przestrzeń okołonaczyniowa w dolnym piętrze jąder podkorowych a dalsza diagnostyka

Witam. Siostra dostala wynik badania. Opis badnia brzmi : jama malacyjna 6/7MM SZERSZA PRZESTRZEŃ OKOŁONACZYNIOWA W DOLNYM PIETRZE JADER PODKOROWYCH OKOLICE DOLNEJ CZESCI SKORUPY. Prosze o pomoc bo nic z tego nie rozumiem co to wszystko oznacza. Co dalej robic z tym... ,jakie badania wykonac jeszcze i czy olej kokosowy moglby pomoc?!bo czytalam duzo na ten temat i ponoc pomaga ludziom chorym na Alzheimera. Bardzo dziekuje za pomoc. Pozdrawiam

Badanie zostało zlecone przez lekarza z konkretnego powodu i do niego a nie do Pani należy interpretacja tego badania. Lekarz zna objawy, dolegliwości i wynik badania przedmiotowego siostry.
Naprawdę chce Pani diagnozować i leczyć siostrę przez internet na podstawie kilku zdań i w oparciu o nie zawsze sprawdzoną i prawdziwą wiedzę " znawców, bo coś im pomogło" ???