Szumy uszne, zawroty głowy i duszności

Od ok. 2 miesięcy bardzo źle się czuję. Gdy wstaję z pozycji leżącej lub siedzącej, po chwili (nie od razu) zaczyna mi brakować powietrza, mam szumy i zawroty głowy, i muszę oprzeć się rękami o stół, opuścić głowę i czekać aż wszystko się unormuje. Oprócz tego jestem bardzo osłabiona i senna. Trudno mi stać, takie mam słabe nogi, a spać kładę się dosłownie co 2 godz. na 2 godziny. Ciśnienie mam w normie, natomiast tętno zawsze powyżej 100. Bardzo chciałabym wrócić do sił. Pozdrawiam Ola Opis moich dolegliwości to czubek góry lodowej, jako wynik ponad 2letniej chemioterapii (C18) mam też anemię, mimo zażywania Folika i Ascoferu. Ciśnienie mam w normie, ale podczas "zaćmienia" spada do 117/86, tętno 116 i nie biorę żadnych leków na nadciśnienie(kiedyś brałam Nitrendypinę10mg,bo chorowałam na nadciśnienie)

objawy są typowe dla anemii, zanim to przeczytałem już miałem pewne rozpoznanie. to nie jest nic innego a przynajmniej to jest najbardziej prawdopodobne, trzeba leczyc