Szybka męczliwość, nadmierna potliwość, nudności i poddenerwowanie

Od kwietnia 2014 mam problemy ze zdrowiem, szyvko sie, mecze, poce, jestem wiecznie poddenerwowany, mam nudnosci, zla tolerancje ciepla.Mialem badania na bolerioze, obydwie chlamydie,hormony tarczy usG,helicobacer w krwi, podczas gastro, candida w kale.Morfologia z ob ok orpocz niskiego poziomu eozynofili.Na co to moze wskazywac,czy warto zrobic badania krtwi na toksoplazmoze pasozty czy to co innego?nerwice juz mam wykluczona przez psychiatre a samopoczuice fatalne

Aleksander Ropielewski

Objawy sa bardzo niespecyficzne i bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i pogłębionego wywiadu lekarskiego nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruje kontakt z endokrynologiem i kardiologiem w celu wyklucznei hormonalnych i kardiologicznych przyczyn Pańskich dolegliwości.

Szanowny Panie, objawy, o których Pan mówi mogą świadczyć o tzw . depresji maskowanej, w której na plan pierwszy wychodzą objawy somatyczne. Warto, aby skonsultował się Pan z psychoterapeutą, który ma doświadczenie w psychosomatoterapii. Adresy zaufanych specjalistów w Łodzi znajdzie Pan na stronie: www.pocieszka.pl

Pozdrawiam,
Kamil Tarnawski
psychoterapeuta rekomendowany przez
Polskie Towarzystwo Psychoterapii Integratywnej