Tabletka wczesnoporonna a rozregulowanie cyklu

Witam, tw grudniu wziełam tabletkę 72 po stosunku, okres spóźnił mi sie wtedy 20 dni. Czy jest możliwość że 4 miesiące po przyjęciu tabletki dalej mogę mieć rozlegulowany cykl? Z góry bardzo dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Podany lek jest dużą dawką hormonów, jeżeli od przyjęcia minął taki okres czasu radziłbym udać się do ginekologa w celu wykonania diagnostyki.