Tabletki antykoncepcyjne a drętwienie rąk i nóg u 22-latki

Dzien dobry, od 8 miesiący biore tabletki yaz, mam 22 lata i brak nadwagi, od paru miesięcy zaobserwowalam, ze częściej niż przed braniem tabletek dretwieja mi ręce i nogi oraz po kąpieli puchna mi żyły. Co to moze znaczyć i jakie badania można w tej sprawie wykonać?Pozdrawiam

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Najprawdopodobniej tabletki nie są przyczyną opisanych dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.