Tachykardia zatokowa, drżenie rąk, ból brzucha i lęk przed śmiercią

Nie wiem co mi jest Od lipca kilkakrotnie zdarzała mi się tachykardia zatokowa, później doszły do tego inne objawy, cały czas żyję w napięciu. Od ok 4 tygodni jest coraz gorzej, codziennie źle się czuję, zaczęly mi drżeć ręce w przedramionach, bóle brzucha, częstsze wizyty w toalecie, strach przed tym, że zaraz umrę. Byłam u psychiatry - przepisał Elicea, a ja dalej się boję, że to coś innego niż nerwica. Morfologia ok, RM głowy również.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez badania nie można się wypowiedzieć. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić konieczność dalszych konsultacji.