Co może znaczyć drżenie rąk, brak apetytu i ból brzucha?

Witam, Od jakiegoś tygodnia prawie cały czas drżą mi ręce, nie mam apetytu, i co jakiś czas boli mnie brzuch. Dodam jeszcze ze mam 18 lat i trochę niepokoją mnie te objawy. W ostatnim czasie miałam duzo stresu. Zastanawiam się czy to może być coś poważnego czy raczej nie. Z góry dziękuje za odpowiedz.

Lek. Paweł Szadkowski

Jeśli niepokoją Pana takie objawy, proszę się udać do lekarza pierwszego kontaktu, by zlecił Panu podstawowe badania, jak morfologia krwi z rozmazem, glukoza na czczo, zmierzył ciśnienie tętnicze i zbadał Pana. Takie objawy są mało swoiste i bez zbadania ciężko jest określić, co może być ich przyczyną.