Co może oznaczać senność i zawroty głowy?

Witam serdecznie chcem opisać swój problem dokladniej .. od dwóch lat jestem senna teraz doszyly bardzo szybkie bicie serca nogi jak z waty . Czasami sie tak zamyslam w jednym punkcie i nie wiem co sie dzieje . Rece mi drżą . To sie dzieje niemalże kazdego dnia . Podczas takiego ataku nie mam siły na nic . Czasami sie dzieje ze nasila sie to od godziny 18 do 22 . Boje sie ze zemdleje lub cos . Ogólnie strasznie mnie to osłabia mam zawroty głowy równierz . Stresu w tym momencie nie mam . Co mam robic . Juz nie daje rady .. prosze o pomoc . Dodam tyle,ze pale papierosy .

Lek. Paweł Szadkowski

Powinna Pani wykonać sobie podstawowe badania: morfologię krwi z rozmazem, glukozę na czczo, OGTT, ekg, poziom hormonów tarczycy i TSH. Istotne, żeby lekarz Panią zbadał, osłuchał serce i płuca, zmierzył ciśnienie.