Tęsknota za bliskością i pragnienie miłości u 37-latki

Dlaczego tak desperacko pragnę miłości? Brakuje mi bliskości, pocałunków, przytulania. Przez brak bliskiej osoby ciągle chodzę smutna i zła na zmianę. To dobijające ponieważ nie mogę się przez to na niczym skupić. Ciągle tylko snuje marzenia i fantazje o tym jak jestem z kimś w głębszej relacji. Pomocy :c

Szanowna Pani - Pani pragnienia są najzupełniej typowe dla każdej osoby, każdy bowiem poszukuje jakiejś formy ciepła i akceptacji ze strony innych. Być może tkwi w tym inne pytanie - dlaczego nie ma tej osoby obok? W tym może pomóc rozmowa z bliskimi, rodziną, przyjaciółmi lub psychologiem.