Torbiele na jajniku i przedłużająca się miesiączka

Witam , mam 50 lat jestem leczona visanną ponieważ mam torbiele na jajniku 27 stycznia dostałam okres który trwa do dzisiaj jest to nie typowe u mnie poniewaz okres miałam mniej więcej 5-6 dni wisanne biorę 4 miesiąc przed tem miałam okres normalnie a teraz niepokoi mnie przedłużajaca sie miesiączka , czy to jest normalne i czy mam podstawy do zmartwienia ?proszę odpowiedź , dziękuję ,

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Nie jest to typowe podczas stosowania visanne, jednak bez przeprowadzenia badania i dodatkowych informacji nie jestem w stanie stwierdzić jakie postępowanie będzie obecnie najwłaściwsze i doradzam kontakt z ginekologiem.