Trudności z utrzymaniem relacji

Od jakiegos czasu,gdy poznam nowe znajomosci,znajomych i nowych ludzi,przyjaciol,z warsztatow,pracy czy ze szkolen,okazuje sie ze ciagle ja ubiegam o nasze relacje i spotkania towarzyskie,zamiast nowi znajomi,znajomych i nowi ludzie to ja.Nie mam problemow poznac, poznawaniem nowych ludzi,znajomych.Jest ciezko utrzymac relacje bliskie .Utrzymywaniem nowej relacji z ludzmi.Kiedys nie byko tak ze szkoly kursow zawsze utrzymywalem kontakt z nimi oni ze mna.

Witam Pana. Moim zdaniem w naszym życiu społecznym potrzebujemy posiadać różne jakości relacji. Te jakości związane też są z naszymi granicami. Potrzebujemy zarówno dalszych jak i bliższych relacji. W Pana opisie dostrzegłem zaniepokojenie, że z nowo poznanymi osobami nie ma Pan głębokich relacji. Być może te głębsze relacje potrzebują więcej czasu. Proszę też czujnie przyglądać się kto jest dla Pana kandydatem, kandydatką na osobę do bliższej relacji. Proszę też pamiętać, że do takiego zaangażowania potrzebna jest też chęć, wola drugiej osoby. To takie moje spostrzeżenia. Jeśli jednak obserwuje Pan coś niepokojącego w swoim życiu społecznym (pogorszenie relacji z ludźmi) proszę skorzystać z bezpośredniej wizyty u psychologa. Pozdrawiam Pana
http://piotrantoniak.pl/

Zachęcam dopodjęcia konsultacji z psychologiem. Pomoże przyjrzeć się i zrozumieć głębsze przyczyny trudności w utrzymywaniu relacji. Najczęściej tkwią one w emocjach i osobowości. Specjalista pomoże także w ich przepracowaniu i zmianie.