Trzaski w uszach a możliwość wystąpienia alergii

Witam od pewnego czasu około rok mam trzaski w uszach podczas przełykania śliny, ziewania niewiem jak sobie z tym poradzić byłem już u trzech laryngologów i nic nie znaleźli jeden mówił że alergia w co nie wierze , gdzie się z tym udać ? gdzie szukać pomocy? nie moge z tym żyć nie daje mi spokoju ciągłe strzelanie w uszach czy pobicie miało na to wpływ? kiedyś dostałem po uszach z 20 razy pieścią

Muszę zbadać Twoje uszy. Być może że masz na błonach bębenkowych blizny pourazowe po tamtych zdarzeniach i to one tak trzeszczą przy fizjologicznym otwieraniu w trakcie połykania trąbek słuchowych.