Trzaski przy przełykaniu śliny a lot samolotem podczas przeziębienia

W dniu wczorajszym leciałam samolotem i niestety byłam przeziębiona. W trakcie podróży katar wszedł mi do ucha, zaczęłam słyszeć jakbym znajdowała się pod wodą. Stan utrzymywał się przez około 2 godziny, po czym nagle zaczęłam słyszeć normalnie. Jednak następnego dnia od samego rana słyszę głośne trzaski przy przełykaniu śliny. Bardzo mnie to niepokoi i proszę o pomoc.

Wymagane leczenie zmniejszające obrzek trąbki po potwierdzeniu w badaniu laryngologicznym