Trzy dawki szczepionki przeciw WZW w przeszłości a oczekiwanie na operację

Dzień dobry, w roku 2006 miałam 3 dawki szczepionki przeciw wzw. W 2011 roku kontrola anty hbs ilościowo - wynik 1000. Teraz czeka mnie operacja. Lekarz powiedział że nie muszę miećz teraz żadnych szczepień. Niestety na badanie kolejne ilościowe nie ma czasu. Ufać lekarzowi? Czy wynik po 3 latach mógł się drastycznie niebezpiecznie obniżyć? Pozdrawiam!

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie ma takiej potrzeby, Wynik można uznać za wiarygodny. Jest Pan zabezpieczony.