Twardy cellulit na nogach u 24-latki

Witam.Mam 24 lat. Moim problemem jest ogromny twardy cellulit na nogach. Jak mogę sobie z tym poradzić? Dodam też, że mam problem z krążeniem w nogach szczególnie lewa boli mnie na koniec dnia i mam ciągle spuchniętą nad kostką.Miałam już skleroterapie małego żylaka pod kolanem i pajączków. Czy odpowiednia dieta i jazda na rowerze stacjonarnym pomoże pozbyć się cellulitu z ud i łydek?

Witam serdecznie.

Nie - nie wystarczy. Zdecydowanie w takim przypadku polecam karboksyterapię medyczną - i proszę nie "nabrać" się na pistolety, piękne naboje - etc bo one nie pozwalają uzyskać właściwego ciśnienia gazu. Metoda daje doskonałe rezultaty.

Pozdrawiam

Sprawa jest skomplikowana. Przede wszystkim trzeba poprawić krążenie żylno- limfatyczne. Proponuje wykonywanie drenaży limfatycznych, regularną kontrolę u lekarza naczyniowca, stosowanie terapii wzmacniającej układ żylny np: Diosmina. Można też włączyć Hydrominum 1 tabl. dziennie.