Ucieczka od seksu, obniżone libido

moja zona ucieka od współżycia nie lubi całowania gry wstepnej sex bez uczuc nic nowego w łózku poswieca sie pracy szukam pomocy ciagłe klutnie o dzieci ktore nie słuchaja prosze o rade moze to koniec zwiazku bardzo ja kocham radek72

Jeśli relacja małżeńska ulega rozpadowi, warto przyjrzeć się, co jest tego przyczyną is próbować wprowadzić zmiany. Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa, psychoterapeuty małżeńskiego, który pomoże poradzić sobie z kryzysem w relacji.

Szanowny Panie,

frapuje mnie podany przez Pana wiek...zakładam jednak, że to błąd przy wpisie :)

Problemu natury seksualnej wynikają często z przeżywanych stresów i problemów, są jakby efektem końcowym. Zamiast więc skupić się w pierwszej kolejności na nich doradzałabym uporządkowanie spraw związanych z Państwa związkiem: oczekiwań, jakie mają Państwo wobec siebie jako ludzi, partnerów i rodziców oraz w którym miejscu czują Państwo, że nie spełniają swoich własnych oraz partnera oczekiwań.

Jeżeli nie mogą Państwo wspólnie dojść do porozumienia, wówczas warto zastanowić się nad kontaktem z mediatorem lub terapeutą par.

W razie pytań zapraszam do kontaktu,
Anna Szostak