Uczucie ciężkiej głowy, zmęczenie i pisk w głowie

Witam od trzech tygodni zle sie czuje,mam uczucie ciezkiej glowy,zmeczenie jest tak silne,ze nie potrafie sobie z nim poradzic musze sie polozyc bo powieki mi opadaja,a do tego ten pisk w głowie jest nie do zniesienia,mam uczucie jakby ktos mi zaciskal glowe obreczą,uczucie ciągnięcia glowy do tylu,co to moze byc bardzo się boje,badania krwi super,pozim magnezu ok,cisnienie w normieCo mam dalej robic?

Polecam konsultację z neurologiem i odpowiednie zlecone przez niego badania. Dalej warto przyjrzeć się hormonom - wizyta u endokrynologa może wskazać pewne źródła. Jeśli jednak ani badania neuro, ani endokrynologiczne nie wskażą przyczyny Pani problemów - wtedy polecam zgłosić się na konsultację z psychologiem. pozdrawiam.