Uczucie gorąca, niewyspanie a zmęczenie u 44-letniej osoby

dziendobry mam problemz soba opisze po krutce swoje doligliwosci,wstaje rano ponie dospanej nocy ijest mizimnoraz goraco czuje ze moje cialozadzi mna jest tak robi sie w srodku uczucie goraca i bol jak by rwalo ktos w srodku sznureczek ,,bol jest straszny i nic nie chce sie ,, jestem zmeczona a wyniki ob i itp sa wszystkie super prosze o pomoc comoze mi byc blagam o pomoc iwona

Lek. Katarzyna Szymczak

Radziłabym jeszcze sprawdzić hormony tarczycy oraz odwiedzić ginekologa, być może to początki menopauzy.
Pozdrawiam