Uczucie guli w gardle a nerwica u 29-letniej osoby

Uczucie " guli " w gardle. Witam od jakiegoś czasu mam dziwne uczucie w gardle (jakby " guli") czy to może być objaw nerwicy? jak z temu skutecznie zapobiec?

Mgr Monika Hibner

Witam,
być może opisuje Pan objawy zahamowanych emocji, które znalazły swój wyraz w ciele. Warto skonsultować się z psychologiem czy psychoterapeutą i przyjrzeć się czego te emocje dotyczą.
Pozdrawiam,
Monika Hibner

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza