Uczucie samotności i brak przyjaciół

Strasznie doskwiera mi samtnosc, brak zawodu ,pracy,ludzie mnie lubią, szanują, ale nie zawsze tak jest.Niektirzy pokazują swoje oblicza. Jaki jest co na niego stać. Nie potrafię dobierać, znalesc ludzi nowych czyli przyjaciół znajomych.

Witam, zachęcam Pana do znalezienia specjalisty z ktorym bedzie sie Pan mógł podzielić swoim problemem, przyjrzec sie mu i poszukać rozwiązań. Moze Pan skorzystac z wizyt u psychologa w Poradni Zdrowia Psychicznego

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
Pana problem może mieć źródło w sposobie w jaki Pan myśli o sobie. Zachęcam do skorzystania z psychoterapii, gdzie znajdzie Pan pomoc. Może Pan skorzystać z wizyt w Poradni Zdrowia Psychiczne (tu skierowanie nie jest potrzebne) lub prywatnie. Dobrym pomysłem może być też udział w grupie terapeutycznej, podczas tego typu spotkań może pan się przyjrzeć swojemu funkcjonowaniu, otrzyma pan również informacje zwrotne od innych członków grupy. Pozdrawiam