Uczucie znieczulenia po operacji przepukliny

witam 2 tygodnie temu miałem operacje przepukliny ogólnie jest oki ale na dole szwów jest takie dziwne uczucie, jakby to było znieczulone cały czas. Bolec nie boli, chyba że się dotykam. Martwię się tym faktem i stąd moje pytania czy to normalne ?

Tak, taka sytuacja jest typowa po tym zabiegu. Nie ma powodu do niepokoju. W czasie operacji dochodzi zawsze do uszkodzenia drobnych nerwów skórnych, które ulegają regeneracji dopiero czasami po kilku miesiącach.