Ulewanie u 16-tygodniowego dziecka

Dzień dobry. Moja 16 tygodniowa córeczka po jedzeniu wymiotuje ztrawionym mleczkiem z jakby sluzem I jest marudna. Nie wiem czy ma mnie to martwić dodam ze nie ma goraczki

Lek. Marta Gryszkiewicz

Po tak skąpym opisie dolegliwości trudno jednoznacznie wywnioskować czy stan dziecka powinien budzić niepokój czy nie. Dla pewności sugeruję skonsultować się z pediatrą, który po przeprowadzeniu badania lekarskiego będzie w stanie ocenić czy coś jest nie w porządku.