Ulewanie u 4-miesięcznego dziecka karmionego piersią

Witam, mój cztero i półmiesięczny synek kilka razy dzisiaj ulał bezbarwną wydzieliną, która odbarwiła ubranko. Wzdrygnął się przy tym, poza tym nic mu nie dolega. Jest pogodny, nie ma gorączki. Dodam jeszcze, że dużo ulewa, ale bardzo ładnie przybiera na wadze. Karmię piersią, jestem teraz przeziębiona, wzięłam wit. C, paracetamol. Czy to mogło być przyczyną?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w tej sytuacji nie widzę powodów do niepokoju, zalecam jedynie obserwację dziecka. Pozdrawiam