Usunięcie endometriozy na cięciu cesarskim w Szczecinie

Dzien dobry mam pytanie gdzie bym mogla odplatnie w szczecinie usunac endometrioze na cieciu cesarskim i jaka jest cena i czas oczekiwania na zabieg z gory dziekuje i pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Sugeruję skorzystanie z jednej z prywatnych Klinik ginekologicznych, które znajdują się w Szczecinie. Dokładne adresy znajdzie Pani w internecie.