Usuwanie modzela na stopie

Witam Mam modzel na stopie z którym nie mogę sobie poradzić. Chirurg nie chce mi go usunąć ponieważ twierdzi ze powikłania po takim zabiegu sa zbyt duże. Co robie? Kosmetyczka i domowe sposoby daja mi ulgę tylko na chwilę a ból ciągle sie nasila. Proszę o poradę. Dziękuję

Proponuję znaleźć w netcie chirurga,który zajmuje się tymi sprawami w Pani mieściei!!! jest to sprawa do załatwienia radykalnego!!! pozdrawiam , zż