Usuwanie pajączków na udach kremami

Witam, Od pewnego czasu mam pajączki na udach i pośladkach, niestety nie wiem jak to możliwe, ponieważ moja rodzina nie ma ich, a ja sama prowadzę bardzo aktywny tryb życia . gdy lekarza zapytałam się o skleroterapie powiedział, że to jest dość niebezpieczne, ponieważ w przyszłości przez ten zabieg mogę mieć zakrzepy, a także inne problemy żylne. Czy to prawda ?. W takim razie jaką metodę wybrać usuniecia ? Czy możliwe jest usunięcie tego różnymi kremami ?

Proszę skonsultowac się u certyfikowanego lekarza medycyny estetycznej. Jak najbardziej jak są wskazania skleroterapię wykonać można oraz po zabiegu nalezy nosić rajstopy przeciwzylakowe.