Usuwanie zębów w 22. tygodniu ciąży

Obecnie jestem w 22 tygodniu ciąży i miałam usuniętą dolną, prawą szóstkę. po dwóch dniach bardzo bolało więc stomatolog obejrzawszy stwierdził, że nie ma skrzepu i oczyścił ranę oraz założył nipas. Stwierdził, że w ciąży można go stosować. Mam mieć jeszcze dwa razy zakładany ten nipas. Więc moje pytanie brzmi, czy to rzeczywiście jest bezpieczne dla dziecka? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Tak. Decyzje zawsze podejmuje lekarz szacując potencjalne ryzyka i korzyści.