Uszczerbek na zdrowiu przy zaburzeniach schizotypowych

jaki jest procentowy uszczerbek na zdrowiu przy zaburzeniach schizotypowych

Wg tabeli uszczerbków na zdrowiu Ministra Pracy i Polit.Społ. z 18 grudnia 2002 r psychoza ujawniająca się na skutek ciężkiego stresu to 50-80 % uszczerbku na zdrowiu, rozpoznane zaburzenia schizotypowe muszą więc mieć związek z ciężkim urazem fizycznym lub psychicznym ,aby ocenić taki uszczerbek.