Uzależnienie od Ketonalu

WITAM BOZENA LAT 52 - OD DWOCH LAT BIORE KETONAL BO MUSZE BOLI MNIE KOLANO KREGOSLUP I RAMIE - BEZ KETONALU NIE BYLA BYM W STANIE PRACOWAC A MAM CIEZKA PRACE PRACUJE JAKO OPIEKUNKA OSOB STARSZYCH W NIEMCZECH -MARTWI MNIE OPINIA NA TEMAT KETONALU ZE JEST BARDZO SZKODLIWY - ALE MI BARDZO POMAGA - BIARE 150MG RAZ DZIENNIE RANO ORAZ OSLONOWE LEKI RANIGAST LUB PANTOPRAZOL - CZY MOGE CALY CZAS ZAZYWAC TEN LEK BEZ EKU I OBAW ZE MI SIE DZIURY POROBIA W ZOLADKU I JELITACH - POZDRAWIAM

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Ketonal działa niekorzystnie na górny odcinek przewodu pokarmowego. Stosowany ciągle może być przyczyną powstania zmian. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę kontrolną do lekarza prowadzącego.