Uzyskanie wzwodu jedynie w wyniku stymulacji mechanicznej członka

Witam mam 21 lat i mam problem a mianowicie do pelnego wzwodu jest w stanie doprowadzić mnie jedynie stymulacja mechaniczna moja czy partnerki. Podniecenie jest raczej spontaniczne i nie dlugo trwale. Lekarz przepisywal mi zamienniki via gry. Ten stan trwa juz dosyć dlugo 2 lata czy to minie czy potrzebna jest pomoc specjalisty.

Lek. Katarzyna Szymczak

Problemy ze wzwodem w tak młodym wieku są niepokojące, radziłabym udać się do urologa.
Pozdrawiam