W jaki sposób można uzyskać hormon wzrostu Somatropine?

Witam. Mam 23 lata, jestem dosyć szczupły jak na swój wzrost (mam 176) i 62kg wagi. Chciałbym zakupić w aptece ,,Somatropine'' jest to jakiś tam hormon wzrostu dzięki któremu uzyskam większy przyrost masy mięśniowej, oraz stane się ,,większy'' pod względem fizycznym. I teraz pytanie czy musze przejść specialne badania i gdzie mam się udać by dostać recepte. Też może Pan/Państwo mieli styczność z podobnymi produktami i mogli mi powiedzieć czy to jest zupełnie zdrowe.

Nadmiar mają osoby z akromegalią - proszę poczytać czy tak chciałby pan wyglądać.
Gdyby ktoś zapadł na akromegalię w 23 roku życia to nie uzyska wysokiego wzrostu bo nasady kości długich są juz dawno zrośnięte. Zmieniłaby się jedynie twarz, stopy, ręce itd.
W Pana przypadku najlepiej potrenować na siłowni 3-5 razy w tygodniu - trening podwyższa poziom endogennego testosteronu więc mięśni przybędzie :). Za 2 lata może być z pana niezły "byczek"

Pozdrawiam
Robert Kulik
https://wazektmia.warszawa.pl
http://dr.kulik.pl