W jaki sposób zorientować się, że mąż ma inną kobietę?

w jaki sposób mogę zorientować się że mój mąż ma inną kobietę ?

Witam Panią
Porusza Pani bardzo delikatny problem, rozumiem że to musi być dla Pani bardzo trudne dowiedzieć się że być może ukochana osoba związała się się z inną osobą. Dobrym rozwiązaniem jest zaproszenie małżonka na konsultacje małżeńską, podczas której Państwo będą mogli przy pomocy specjalisty porozmawiać o bardzo intymnych sprawach.
Anna Suligowska

Dzień dobry!

Czasami można zauważyć wiele pozornie oczywistych znaków - np. mężczyzna więcej czasu spędza poza domem, później wraca z pracy, mniej chętnie rozmawia o tym, co robi w czasie wolnym, ukrywa telefony czy maile, - które tak naprawdę wcale nie świadczą o zdradzie i nie mają z nią nic wspólnego.
Może też okazać się, że mężczyzna spotyka się z inną kobietą, chociaż nie było ku temu żadnych lub niemal żadnych sygnałów, znaków, które można by zauważyć, rozpoznać.
Najważniejsze jest przyjrzenie się Państwa relacji jako pary, jak wygląda Wasz związek, jak się zmieniał, rozwijał w ostatnim czasie. Co Was łączy, co jest między Wami dobrego, a czym macie trudności, co Was dzieli. Warto prowadzać pozytywne zmiany i pracować nad związkiem, warto rozmawiać.

Pozdrawiam!