Wady kręgosłupa i ucisk na żołądek

Witam mam 21 lat plecy są wysunięte do tyłu garb, odcinek lędźwiowy wysunięty do przodu a klatka przy mostku wysunięta do przodu kurza. Po boku żeber widoczne wcięcia na kośccu. Żebra są zapadnięte blisko siebie pod mostkiem co powoduje ucisk na żołądek utrudnia oddychanie i nieraz kuje serce przez nacisk żeber. Klatka objętościowo na szerokość jest skurczona co nie wygląda dobrze. Klatka przy skręcie ciała w bok jest ruchoma tylko od wcięć na żebrach. Czy z klatką da się coś zrobić ? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna ocena rtg lub co. Proponuje udac sie do lekarza ortopedy.