Wahania temperatury przy podejrzeniu nerwicy

Walekarze uwazaja ze mam nerwice,w co wierze ale ciagle mysle ze moze jednak cos mi dolega ale nie chca mnie badac,mam od jakis 2miesiecy temp 37-37,2.w ciazy nie jestem,przeziebiona bylam wcześniej, w ciagu dnia potrafie miec np rano 37a wieczorem 37.2 raz mialam 37,4(czułam niepokój) za pol godz juz normalna36,7.cxy od nerwicy moga byc takie wahania temp?

Witam, my chyba się bardzo dobrze znamy ?

Jeszcze raz nerwica lękowo to baaaaaaaaaaaardzo poważna choroba i raczej nie
doszukiwałbym się jeszcze poważniejszej. Radziłbym się z pełnym zapałem zabrać za leczenie tej nerwicy.
Pozdrawiam ciepło i proszę sobie to wzięć do serca