Wątpliwości w związku

Witam.Mam 19 lat,od 5 miesięcy jestem z chłopakiem,który mieszka ode mnie jakieś 70 km.Wiem, że bardzo mnie kocha i stara się okazywać to cały czas.Wiem, że zależy mi na nim.Problem w tym,że od czasu do czasu dopadają mnie ogromne wątpliwości,nie wiem, czy go kocham.Ale kiedy jest blisko to wszystko najczęściej wraca do normy.Bardzo cieszę się kiedy przyjeżdża,ale im bliżej jego wizyty tym mam więcej pytań do samej siebie.Nie wiem czy to ze mną jest coś nie tak, czy po prostu z naszym związkiem.

Może tez jest w Pani obawa i pytanie- czy to już , na pewno , na całe życie?- a jest Pani przecież bardzo młoda. Warto, żeby Pani potraktowała jak naturalny proces, obserwowała siebie i sygnały z ciała traktowała jak wskazówkę.

Dzień dobry!

Tzw. "związki na odległość" obarczone są nieco większym ryzykiem. Rzadkie spotkania, częste rozstania mogą być przyczyną problemów nawet w dobrej relacji. Nie mniej jednak, związki na odległość zmagają się też z dokładnie takimi samymi problemami, jak i te "zwykłe", gdzie partnerzy mogą widywać się codziennie. Być może miałaby Pani takie same wątpliwości i zmartwienia, nawet wtedy, kiedy partner mieszkały w tym samym mieście? Czy mają Państwo perspektywę, że Wasza rozłąka kiedyś się skończy, np. pójdziecie na studia do tego samego miasta, jedno z Was przeprowadzi się itp.? Czy macie możliwość zamieszkania razem lub blisko siebie na jakiś czas, np. podczas wakacji?

Pozdrawiam!