Wątroba gruboziarnista o konfiguracji marskiej z przerostem lewego płata

Witam. Tydzień temu miałem robione usg kontrolne . A jest nastepujace . Wątroba gruboziarnista o konfiguracji marskiej z przerostem lewego płata i płata ogoniastego. Śledziona usunięta. Trzustka jednorodna nieco atroficzna. PŻ usunięty. Drogi żółciowe prawidlowe. Nerki prawidłowej budowie ,bez kamicy. Wolnego plynu w jamie brzusznej nie stwierdzam. Pytanie mam takie w jakim stopniu moge miec uszczerbek na zdrowiu i czy stan mojego zdrowia jest bardzo uszkodzony. Bardzo prosze odp dziekuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Nie da się tego ocenić na podstawie samego USG. Proszę się zgłosić z wynikiem badania i tym pytaniem do lekarza, który zlecił wykonanie kontrolnego (z jakiej przyczyny?) USG j.brzusznej.