Wcześniejsze wystąpienie miesiączki i złe samopoczucie

dostałam o tydzien wcześniej miesiączkie twała tylko 4 dni i czasami zle się czuje jak bym była w ciąży co mi jest

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Wystąpienie miesiączki generalnie wyklucza możliwość ciąży. Nie ma jednak pewności, czy krwawienie, które miało miejsce, było krwawieniem miesiączkowym czy też krwawieniem o innej przyczynie. Zalecam wykonanie testu ciążowego, najlepiej po upływie ok. 14 dni od stosunku. Przyczyn złego samopoczucia może być wiele. W przypadku utrzymywania się dolegliwości zalecam wizytę u lekarza.